Henkilökunta | Autoliitto
Pasi Nieminen Toimitusjohtaja, Autoliitto ry, AL-palvelut Oy pasi.nieminen(at)autoliitto.fi 09 7258 4421
Ilkka Lehtinen Kehitysjohtaja ilkka.lehtinen(at)autoliitto.fi 09 7258 4462
       
Viestintä      
Jukka Tolvanen Viestintäpäällikkö jukka.tolvanen(at)autoliitto.fi 09 7258 4425
       
Markkinointi      
Taina Saari Markkinointipäällikkö taina.saari(at)autoliitto.fi 09 7258 4424
Jenni Matilainen Markkinointikoordinaattori jenni.matilainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4431
       
Jäsenasiat ja matkailu      
Susanna Suokonautio-Hynninen Matkailupäällikkö susanna.suokonautio-hynninen(at)autoliitto.fi 09 7258 4444
Niko Kanerva Palveluneuvoja niko.kanerva(at)autoliitto.fi 09 7258 4422
Tiina Malmi Palveluneuvoja tiina.malmi(at)autoliitto.fi 09 7258 4443
Tiina Mäkelä Palveluneuvoja tiina.makela(at)autoliitto.fi 09 7258 4442
Tiina Soppi Palveluneuvoja tiina.soppi(at)autoliitto.fi 09 7258 4479
Varpu Nokelainen Palveluesimies varpu.nokelainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4441
       
AL-kauppa tilaukset      
Heidi Kaivonurmi Myyntivastaava, AL-kauppa tilaukset heidi.kaivonurmi(at)autoliitto.fi 09 7258 4439
Riitta Jansson Varasto, AL-kauppa tilaukset riitta.jansson(at)autoliitto.fi 09 7258 4435
       
Talous- ja hallintopalvelut      
Niina Ovaska Talouspäällikkö niina.ovaska(at)autoliitto.fi 09 7258 4433
Marko Haaranen IT-asiantuntija marko.haaranen(at)autoliitto.fi 09 7258 4434
Eija Piensalmi Kirjanpitäjä eija.piensalmi(at)autoliitto.fi 09 7258 4454
Nita Hertsa Maksuliikenteen hoitaja nita.hertsa(at)autoliitto.fi 09 7258 4432
       
Matkanjatkamispalvelut      
Lauri Oksanen Turvapalvelupäällikkö lauri.oksanen(at)autoliitto.fi 09 7258 4466
Eemeli Mäkinen Verkostovastaava eemeli.makinen(at)autoliitto.fi 040 520 1715
Minna Rapo Turvapalvelukoordinaattori minna.rapo(at)autoliitto.fi 09 7258 4440
Raili Laine Tiepalveluneuvoja, laskutus raili.laine(at)autoliitto.fi 09 7258 4470
Heidi Kuosmanen Tiepalveluneuvoja heidi.kuosmanen(at)autoliitto.fi 09 7258 4482
Milla Liimatainen Tiepalveluneuvoja milla.liimatainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4472
Anu Dolk Tiepalveluneuvoja anu.dolk(at)autoliitto.fi 09 7258 4451
       
Tekninen neuvonta      
Teppo Vesalainen Koulutuspäällikkö teppo.vesalainen(at)autoliitto.fi 09 7258 4427
Matti Laaksonen Kenttäpäällikkö matti.laaksonen(at)autoliitto.fi 09 7258 4453
       
Järjestöpalvelut      
Taina Kytäjä-Roimu Järjestöpäällikkö taina.kytaja-roimu(at)autoliitto.fi 09 7258 4423
       
Janne Koivisto Projektipäällikkö janne.koivisto(at)autoliitto.fi 09 7258 4481

@: etunimi.sukunimi(at)autoliitto.fi